Neuveriteľne ťažké obdobie momentálne prežíva obľúbená slovenská herečka Zuzana Haasová, ktorá sa v uplynulých rokoch musela vyrovnávať s trpkými ranami osudu. Po strate dvoch detičiek totiž v harmonickom manželstve nastáva zvrat, aký nikto nečakal.

Hviezda jojkárskeho seriálu Panelák, ktorá zažiarila i v poslednej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, po boku milovaného manžela Martina vždy pôsobila veľmi šťastne a vyrovnane. Dvojica si však počas vzťahu prešla peklom, aké si vie predstaviť len veľmi málo párov – napriek tomu aj spolu s Romankou, Zuzkinou dcérou s predchádzajúceho manželstva, držali pohromade a spoločným úsilím všetko zvládli.

zuzana haasova

Manželom totiž nebolo dopriate vychovávať spoločné dieťatko, keďže Zuzka Haasová najmä kvôli silnej cukrovke prišla o dve bábätká. Najnovšie sa však zdá, že rodinu zasiahla ďalšia rana.

Podľa informácií denníka Nový čas podal Martin Kostka žiadosť o rozvod. „Len ťažko sa mi na otázky odpovedá, lebo naozaj neviem, čo mám na to povedať. Zlom prišiel už dávno a možno sa treba Zuzky opýtať, aký má na tom podiel. Ak ide o rozvod, ja som podal žiadosť a uvidíme, ako to dopadne,” prezradil Haasovej muž, ktorý ale presnejšie dôvody svojho rozhodnutia uviesť nechcel.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

haasova
Zuzana Haasová v šou Tvoja tvár znie povedome

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/zuzana.haasova