Aj keď sme ženy, za tieto geniálne premyslené “kopačky” dávame dotyčnému 100 bodov! :-D Rovnaký názor má zrejme aj zvyšok sveta, veď video nas*atého muža, ktorého podviedla snúbenica, má viac ako 10 miliónov pozretí, 150-tisíc lajkov a 50-tisíc zdieľaní. Napriek tomu, že mužovi nevernica “nasadila parohy”, prichystal jej pekelnú pomstu, na ktorú tak skoro nezabudne!

Muž totiž jedného dňa dostal príležitosť “prešacovať” budúcej snúbenici mobil a šteklivé správy spolu s obnaženými fotografiami boli preňho, bohužiaľ, poriadne studenou sprchou. Napriek tomu sa rozhodol, že nebude nariekať do vankúša a nič netušiacu klamárku takto pekelne nachytá:

Preklad videa:

  1. Priateľka po príchode domov vyjde celá nadšená schodmi plnými sviečok a lupeňov ruží do izby, kde ju bude čakať niekoľko listov.
  2. Po prečítaní prvého listu si má nasadiť čelenku s parohmi a červeným nosom, aby vyzerala ako úplný debil.
  3. V krabičke na posteli nájde cukríkový prsteň.
  4. Muž jej začne čítať romantickú básničku, v ktorej jej oznámi, že o ruku ju chce požiadať v Nórsku pri polárnej žiare. Posledný rým, ktorý znie: ,,Kto je ku*rva, Thomas Roo,” dá dočítať svojej nič netušiacej priateľke.
  5. Potom, ako žena so zamrznutým úsmevom dočíta veľavravný rým, muž jej prikáže prečítať posledný list – návesť na otvorenie krabičky, v ktorej je “akože” kľúč od jeho domu, ktorý jej chcel dať.
  6. Následne muž vybehne z domu a ženu v ňom zamkne. Ak nevernica zavolá políciu, všetko poprie a povie, že iný kľúč ako ten, ktorý dal jej, nemá. :-D

Zdroj: Facebook / Unilad | Foto: YouTube, Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk