Ani nie dva roky dozadu si všetci fanúšikovia Justina Biebera mysleli, že jeho srdce bude už navždy patriť speváčke Selene Gomez, s ktorou sa niekoľkokrát rozišiel a následne opäť zišiel. Po ich poslednom odlúčení však netrvalo dlho a kanadská hviezda skončila v chomúte s modelkou Hailey Baldwin, pričom dnes o ich obrovskej láske niet najmenších pochýb.

Zatiaľ čo Selena Gomez si liečila zlomené srdce a ubolenú dušu na psychiatrii, jej bývalý priateľ Justin Bieber pripravoval sobáš so svojou staronovou priateľkou Hailey Baldwin. A hoci boli spočiatku všetci fanúšikovia správou o ich manželstve šokovaní, nakoľko svadba prebehla v úplnej tajnosti, v súčasnosti si už Justina bez Hailey ani nevedia predstaviť.

7. júla ubehol presne rok, čo jeden z najúspešnejších popových spevákov pokľakol pred známu modelku. Počas neho sme mali síce možnosť vidieť množstvo fotografií či videí plných romantických odkazov, avšak tá posledná stojí zrejme na piedestále.

25-ročný fešák sa s fanúšikmi podelil o nádherný intímny záber z postele. ,,Moje pery žiarlia na moje ramená, pretože ťa nimi môžem držať,” znejú Justinove slová pri momentke, z ktorej láska srší doslova na kilometre. V pozícii Bieberovej krásnej pani manželke by sa tak určite chcela ocitnúť nejedna jeho obdivovateľka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/justinbieber, Twitter