Moderátor Matej ,,Sajfa” Cifra je pravidelne aktívny na sociálnych sieťach a okrem iného, veľmi rád na svojom profile ukazuje práve svoju manželku Veroniku Ostrihoňovú. Kým iné ženy by horlivo protestovali, spíker na poslednej fotke zverejnil tvár známej markizáčky bez štipky make-upu! 

Moderátor Fun Rádia Matej ,,Sajfa” Cifra (37) tvorí od minulého roka manželský pár s krásnou markizáčkou Veronikou Ostrihoňovou (28). Neustále aktívny moderátor sa so svojou polovičkou veľmi rád chváli najmä na sociálnych sieťach. Inak tomu nebolo ani v poslednom príspevku. Veroniku cvakol za skorého rána priamo pri raňajkách a výsledok zavesil na Instagram s popisom: ,,Když muž se ženou snídá…” Pyšný manžel stihol pridať aj pár hashtagov, ako napríklad: #krásunezastavíš #fyzickákrásaniejevšetko #alejefajnkeďtamje.

 

Nadšení fanúšikovia na seba nenechali dlho čakať a ako zvyčajne sypali Sajfovej manželke jeden pozitívny komentár za druhým. My sa im ani nečudujeme a Veronike dávame veľký lajk za prirodzenosť. :-)

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)