Obľúbený český moderátor Leoš Mareš (40) vedie už nejaký ten rok, aj vďaka svojej priateľke Monike Koblížkovej (34), zdravý životný štýl a pravidelne si dáva do tela. Počas týchto horúcich letných dní vystavil všetkým instagramovým fanúšikom na obdiv svoje ,,vypracované” telo, no ak by ste čakali pekáč buchiet, budete sklamané.

Hoci na sebe Leoš Mareš tvrdo pracuje a dbá na zdravú výživu, jeho telo veru na vyrysovaného borca z posilky nevyzerá. Čo tam po tom. Pekáč šiestich buchiet na bruchu nie je všetko, hlavne, že je štastný! A veru, s Monikou vyzerajú ako dokonalý zamilovaný pár.

Ak sa pozriete lepšie na Leošovu fotku, zaostríte zrak a pridáte štipku fantázie, uvidíte moderátorov vercajch, rysujúci sa pod mokrými plavkami. Jeho mužskú pýchu malo doposiaľ možnosť vidieť už mnoho modeliek, no zdá sa, že aj po roku randenia s Monikou im to stále skutočne klape. Pokochajte sa pohľadom na tohto sexi moderátora a nechajte trošku popracovať svoju fantáziu. Ak nie ste zaťažené na vyrysované bruchá, Leoš sa vám bude určite páčiť. :)

 

View this post on Instagram

#Verona #NejsiSám #VšichniRuceNahoru

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

 

 

 

View this post on Instagram

#MFFKV #KVIFF #UniCreditParty #DošelMiKredit

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

 

Foto: Instagram