Jedna z najatraktívnejších žien v histórii markizáckej reality show Farma sa predviedla ako hotová bohyňa! Eva Zelníková sa nedávno postavila pred objektív skúseného fotografa, z čoho vznikli doslova dychberúce zábery, aké by potešili nejednu dámu.

Plavovlasá kráska sa preslávila ako účastníčka deviatej série vidieckej súťaže, kde sa jej podarilo poriadne zviditeľniť. Po skončení šou Zelníková nezaháľala a pustila sa hneď do niekoľkých biznisov v oblasti zdravej výživy či módy.

Inšpiratívna podnikateľka sa pred pár dňami odhodlala zúčastniť sa profesionálneho fotenia, kde sa podarilo zachytiť výnimočnú podstatu ženskej krásy. Z Evy sa ako mávnutím čarovného prútika stala priam éterická bytosť, pripomínajúca pôvabnú princeznú v luxusných šatách.

Samotná exfarmárka bola z výsledných snímok taká unesená, že sa o ne okamžite musela podeliť so svetom. ,,Myslím, že každá z nás sa túži aspoň na chvíľu cítiť ako v rozprávke. Ďakujem Matúšovi Strapkovi, že mi tento pocit dnes umožnil,” neskrývala dojatie nadšená Eva. Známej blondínke to takto mimoriadne pristane, čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Eva Zelnikova

Zdroj/Foto: Instagram/evazelnikova