Mladá kočka zo Šale Daniela Urbanová sa preslávila vďaka účasti v markizáckej Farme X, kde sa jej podarilo prebojovať až do finálových kôl. Po skončení súťaže energická ex-farmárka priaznivcov pravidelne informuje o novinkách zo svojho života, pričom niekedy dokáže poriadne prekvapiť.

Hoci Dada finančnú výhru 75 tisíc eur nezískala, na ceste za životnými cieľmi ju to vôbec neodradilo. Krátko po odchode z rybárskej osady sa totiž temperamentná blondínka pustila do budovania vlastného biznisu v oblasti nechtového dizajnu – Daniela po tejto práci túžila už od detstva.s

daniela urbanova

Hoci sa usmievavá kráska divákom vryla do pamäte ako atraktívna plavovlasá kočka s perfektnými krivkami, nebolo to vždy tak. Dada totiž nedávno prekvapila priznaním o plastickej operácii poprsia, ktorú pred dvomi rokmi podstúpila. Krátko nato tiež vyhovela žiadosti jedného z fanúšikov, aby ukázala nejakú zaujímavú fotku z minulosti.

Bývalá markizáčka siahla do archívnych zásob a vytiahla snímku, na ktorej má 18 rokov. Z fotky sa tak na nás usmieva takmer nenalíčené dievča s dlhou tmavou hrivou a prirodzeným vzhľadom. Ex-farmárka chcela týmto záberom upozorniť najmä na svoju hruď, ktorá pred zákrokom jej predstavy o dokonalom tele vôbec nenapĺňala. Z fotky je však jasné, že Daniela Urbanová počas posledných 6 rokov prešla viacerými výraznými a zároveň prospievajúcimi zmenami vzhľadu i štýlu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dada urbanova

Zdroj/Foto: Instagram/urbanovadada