V médiách sa denno denne stretávame s tvárou Zuzany Čaputovej, ktorá je nepochybne jednou z najlepšie sa obliekajúcich hláv všetkých štátov. Vždy krásne upravená blondínka sa len prednedávnom dokonca stretla so skvelým fotografom Lukášom Kimličkom, ktorému sa ju podarilo zachytiť v Prezidentskom paláci ako silnú, no zároveň nežnú a pôvabnú dámu. Tentokrát sme ale mali možnosť vidieť Zuzanu v úplne inom svetle. 

Opozíciou nazvaná Pani excelencia zo skládky od fyzickej práce naozaj nemá ďaleko. Okrem toho, že svoje voľné chvíle využíva na relax a prechádzky v prírode, Zuzana Čaputová sa chytá roboty aj v okolí svojej chaty a neštíti sa ani tých najtvrdších prác.

Na Instagram naša hlava štátu pridala fotografiu, mapujúcu jej prácu na svojej chate, kde manipuluje s naozaj ťažkými konármi. Hoci Zuzana Čaputová vystriedala lodičky za pohodlnú pracovnú obuv a elegantné šaty za legíny s oversize košeľou, na tvári jej nechýbal známy a príjemný úsmev, ktorý jasne hovorí, že si drinu okolo chalupy užíva. Veď sama k fotke napísala: ,,Peknú sobotu všetkým. My tú našu trávime brigádou na chate. A vy ako?”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/zuzana_caputova/lukaskimlicka