Boris Kollár zverejnil prekvapujúce fotky zo svojho súkromia a tie zobrazujú jednu z najznámejších slovenských osobností úplne inak, než ste boli doteraz zvyknuté. Za všetkým stáli jeho deti!

Známy slovenský podnikateľ a politik, ktorý má záľubu v oplodňovaní žien, sa rád prezentuje ako vzorný otec, ktorý najradšej trávi čas so svojími deťmi. Tých má ako všetci vieme deväť s ôsmymi rôznymi ženami. Desiaty potomok, ktorého mu porodí Barbora Balúchová, je do Kollárovej rozvetvenej rodiny ešte len na ceste.

Boris Kollár súkromné fotky

Líder politickej strany Sme rodina pridal na svoju oficiálnu facebookovú stránku spomienkové fotky so svojími ratolesťami, ktoré ho ostrihali podľa vlastného gusta a úsudku. Boris k fotkám pripísal komentár: ,,Nikdy deťom nedávajte do rúk holiaci strojček!” a za tým pridal niekoľko vytešených smajlíkov. Je teda jasné, že detské strihanie spôsobilo v rodine Kollárovcov veľkú zábavu. Nuž, určite by sa aj slovenská verejnosť dobre zabávala na tom, keby s takýmto novým lookom zavítal Boris aj do parlamentu. :D

Boris Kollár a jeho “nový” účes

Boris Kollár súkromné fotky Boris Kollár súkromné fotky Boris Kollár súkromné fotky

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)