Pamätáte si na film “Veľmi nebezpečné známosti”, v ktorom hviezdili Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Reese Witherspoon a Selma Blair? Ak áno, určite si spomínate aj na sladkého Sebastiana, ktorý hral so svojou rozmaznanou sestrou Kathryn poriadne zvrátené hry. Teraz je však z neho príkladný otec a z divokého chlapca sa stal neuveriteľný kus chlapa. 

V roku 1999 spojil film o dvoch zbohatlíckych deťoch, ktoré sa hrali z nudy s citmi druhých, cesty dvoch obľúbených hollywoodskych hercov. Mladému Sebastianovi, ktorého si zahral Ryan Phillippe, ľahla do postele každá, ktorú chcel, teda až na výnimku, nevinnú blondínku Anette, ktorú si zahrala krásna Reese Witherspoon.

Plavovláska sa stala kľúčovou postavou deja nielen vo filme, ale taktiež v hercovom osobnom živote. Ryan Phillippe a Reese Witherspoon boli manželmi osem rokov, počas ktorých sa im narodili 2 deti, dcéra Ava Elizabeth a syn Deacon. Ako sa však zdá, sympatický herec je dnes ešte krajší a žiadanejší, než by ste vôbec čakali. Vo svojich 42 rokoch vyzerá lepšie, ako omnoho mladší umelci, a taktiež sa môže hrdiť priam strhujúcim se*appealom. Dôkazom sú vzťahy s nádhernými herečkami či modelkami, ktoré sú od príťažlivého herca výrazne mladšie. Okrem exmanželky sa mu v posteli vystriedali mená ako Rihanna, Amanda Seyfried, Lindsay Lohan či Ashley Green.

ryan phillippe

ryan phillippe ryan phillippe ryan phillippe ryan phillippe ryan phillippe ryan phillippe

Foto: Twitter, Instagram, Hollywood.com