Europoslankyňa Monika Beňová si v 52-och rokoch naplno užíva materstvo. Dcérka Leuška nemá ani pol roka, no prebdené noci sa na plavovláske takmer vôbec neodrážajú. Takto sa známa politička ukázala sledovateľom na sociálnych sieťach!

 ,,Krásny deň! Moji milí a milé, tieto pekné dni plné jarného slnka mám tak veľmi rada. Chodíme s Leuškou behať, užívame si jedna druhú a všetku tú pohodu a lásku. Dnes sa možno popoludní vyparádime a pôjdeme na niektorú bratislavskú terasku na kávičku medzi ľudí. Ale súkromie s dcérkou si užívam strapato a bez make-upu, nadšená mamička napísala ako sprievodný text k instagramovej snímke, na ktorej je nenalíčená.

Hoci to nie je rozhodne po prvýkrát, čo sa známa mamička ukázala v plnej prirodzenej kráse, tentoraz ju jej fanúšikovia doslova zasypali komplimentami.

,,Ste krásna a máte moju poklonu a obdiv za to, že pridávate fotky bez filtrov a kilo make-upu a aj napriek tomu ste krásna a múdra. Schováte do vrecka všetky tie umelé celebrity,” zaznelo v komentároch, kde sa ozval aj fanúšik z mužského pokolenia.

,,My muži v Turci hovoríme pri pohľade na takto vyobrazenú fotku ženy následovné: Zjedol by som ťa, ty moja čučoriedka,” vyjadril sa k snímke istý pán, pričom viac reakcií si môžete prečítať nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova