Televízna moderátorka Eva Kramerová je vďaka svojmu životnému elánu, humoru a prirodzenej kráse pre mnohých ľudí obrovskou inšpiráciou. Aj napriek tomu, že Evelyn patrí do slovenského šoubiznisu už roky, ešte stále sa nájdu ľudia s kritickými komentármi na margo jej plnoštíhlej postavy. Avšak teraz prišlo i na nich!

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa obľúbená komička vo svojom voľnom čase venuje aj pole dance. S fanúšikmi sa opäť podelila o krátke video z tréningu, kde predviedla podarený kúsok. Práve pod týmto príspevkom sa okrem chvál a komplimentov vyskytli znovu nechutné poznámky ohľadom výzoru markizáckej hviezdy.

,,Nejaká slečna tu dávala grcajúcich smajlíkov a napísala, že si nechutná. Ja verím, že väčšina tvojich fanúšikov je príčetná a vidí, že pohyb ti nie je cudzí. Nie všetci ľudia s kilami navyše sú lenivci a sviňky, ako nás označila pani/slečna/indivíduum. Ale posledný záblesk súdnosti spôsobil, že vymazal svoj nechutný komentár. Vyzeráš výborne, Evelyn. Ale ty to vieš,” napísala od srdca istá sledovateľka populárnej blondíny, na ktorej komentár sa rozhodla Evelyn aj odpovedať.

Evelyn

,,Blokla som ju len taký fukot! Nech si svoje traumy rieši sama v tichosti,” ozrejmila komička, do ktorej sa však pustil ešte jeden neprajník.

,,Neznesie proste kritiku. Vie, že je tlstá. Nevyzerá to dobre. Tu si nahráva ego vašimi komentármi, lebo všetky tlsté sviňky jej tlieskate, a keď vidí, že jej niekto povie pravdu, hneď ho blokne,” skritizoval energickú zabávačku neznámy chlapík. Ten sa reakcie rodáčky z Oravy dočkal taktiež.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to môj profil, a keď sa tu niekto bude chovať neslušne a nezdvorilo ku mne alebo k mojím fanúšikom, bloknem ho. Tak ako za chvíľu teba,” vrátila úder Kramerová.

>>>VIDEO EVELYN Z TRÉNINGU POLE DANCE NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/evelynjefresh, streamable.com