Manželia Strauszovci sa s fanúšikmi denno-denne delia o takmer všetko, čo počas dňa zažijú. Na rozdiel od Zuzany však René svojich členov rodiny príliš často neukazuje. Mnohí sledovatelia tak ostali určite príjemne šokovaní, keď potetovaný fešák zverejnil video s babkou.

Reného Strausza ešte donedávna väčšina evidovala ako manžela najznámejšej slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej. V počte sledovateľov na Instagrame však Rendy milovanú polovičku pomaličky dobieha, a to vďaka svojim súťažiam či humoru, ktorý sa snaží vkladať do príspevkov.

Už sú tomu viac ako dva týždne, čo odfarbený podnikateľ zverejnil spoluprácu s rómskou kapelou Cico band. Cover hitu Aj Devale Koj Odi s názvom Jakooo doslova ovládla slovenské sociálne siete a takisto párty. Do jej rytmov René povykrúcal i svoju babku, pričom ľudia sa nestíhali čudovať, s akou raketou to tancuje.

,,Ja s mojou babkou @evulinka123 “74” Vám prajeme pekný deň jakoooo. Dajte jej follow, nech je rada,” Rendy napísal k videu, v ktorom krepčí po boku energickej starkej. ,,René, to je ozaj tvoja babka?? Vyzerá ako mamina a nie babka. Fešanda veľká,” znie jeden z množstva komplimentov na adresu temperamentnej kočky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rene.rendy, evulinka123