Redaktorka Veronika Ostrihoňová sa na jeseň minulého roka zaradila medzi čerstvé maminy, keď manželovi Matejovi Sajfovi Cifrovi priviedla na svet prvorodenú dcérku Sáru. Od tej doby sa kráska usiluje skĺbiť skvele rozbehnutú kariéru so starostlivosťou o bábätko, čo si neraz žiada menšie obete v podobe skrátenia času na úpravu zovňajšku. A tak sa stalo, že sa plavovláska vybrala do ulíc tak, ako ju na televíznych obrazovkách veru nevídame.

Ostrieľaná moderátorka patrí medzi najatraktívnejšie žienky v slovenskom šoubiznise a na niektorých záberoch pripomína skôr zvodnú mladučkú študentku než 31-ročnú manželku a matku.

Veronika Ostrihoňová

Veronika popri výchove batoľaťa vedie pomerne rozlietaný život, pričom sa nevyhýba ani pravidelným výletom, pohybovým aktivitám či prechádzkam po hlavnom meste. Ak na ňu v uliciach Bratislavy narazíte v zimnom kabáte prehodenom cez župan, nebuďte prekvapené – presne v takomto outfite si Sajfova láska užíva venčenie milovanej fenky Molly.

,,Ja v župane a kabáte,” blondínka okomentovala nie príliš lichotivú snímku, na ktorej si zapózovala vo výťahu, kedy na sebe mala len narýchlo prehodený domáci úbor, pričom ani jej tvár či vlasy nijakou zvláštnou úpravou neprešli. Nuž, Veronika je tiež “len” človek, a popri plnení materských úloh si neváha vystreliť aj sama zo seba – za strapaté háro či netradičný vychádzkový odev ani trochu nehanbí. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

veronika ostrihonova

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova | Foto: petranemethovamuah, veronikaostrihonova