Vychýrená slovenská komička Eva Evelyn Kramerová sa koncom minulého roka poriadne zviditeľnila vďaka moderovaniu ostro sledovanej markizáckej reality show Farma X. A hoci má plavovláska zrejme momentálne pracovných povinností viac než dosť, vždy si dokáže nájsť čas aj na vlastné humorné príspevky.

Napriek tomu, že sa účinkovanie známej zabávačky vo vidieckej šou s veľmi pozitívnymi ohlasmi u divákov nestretlo, modro-žltá televízia to s kariérou úspešnej komičky nevzdáva a naďalej ju obsadzuje do rôznych televíznych projektov. Evelyn sa dokonca čoskoro predstaví ako jedna z hlavných postáv v očakávanej filmovej novinke s názvom LOVEnie od režiséra Karla Janáka.

Evelyn

Možno práve vďaka natáčaniu českého filmu, kde sa veselá blondínka predvedie v úlohe promiskuitnej slečny, sa Evelyn odhodlala na rázny krok – priaznivcom na sociálnej sieti sa ukázala v póze, ako ju doposiaľ nepoznali. Hviezda sitcomu Svet podľa Evelyn totiž odhodila zábrany i šaty a na ľudí doslova vytasila najsilnejšie ženské zbrane.

K fotke zobrazujúcej neprehliadnuteľné prednosti nezabudla moderátorka pridať aj vtipný komentár, kedy sa samú seba pokúsila prirovnať k svetoznámej dive. “Heidi… no síce nie Klum…. praje dobré ráno!” napísala obľúbená Oraváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Evelyn

Pikantný záber Evelyn len v podprsenke si môžete pozrieť —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/Evelynjefresh

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.