Kontroverzná hviezdička reality šou a instagramová kráľovná Zuzana Plačková prekvapuje každým dňom viac a viac! Po umelej a škandalóznej celebrite sa akoby zľahla zem a Zuzana nám ukazuje pravá ženskú krásu – páni, vyzerá prekrásne!

Televízna osobnosť, ktorá sa preslávila najmä svojím škandalóznym správaním, prechádza metamorfózou z kontroverznej divošky na decentnú dámu. Zuzana však na svojej ceste k prirodzenej kráse spravila viacero zásadných krokov. Prvým z nich bolo zmenšenie jej nadrozmerných pŕs, ktoré podľa Plačkovej pôsobili zbytočne vulgárne. Ďalším krokom bola výrazná vlasová premena – hviezdička si zo seba strhla všetky predĺženia a stala sa z nej opäť tmavá brunetka. “Raz darmo, moja prirodzená farba vlasov mi pasuje najviac,” dodáva na svojom Instagrame a my s ňou plne súhlasíme.

Zuzana ale najnovšie opäť šokovala, keď svoje cukríkové outfity vymenila za dôstojné a nežné kvetinové šaty. Kam sa takto vyparádila? Queen Plačková si to namierila na záhradnú párty Aleny Pallovej, kde všetkých dozaista ohúrila.

Páči sa vám “nová” Plačková?

zuzana plačková

zuzana plačková

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook