Už niekoľkokrát sme vám odhalili, čomu sa venujú herci z obľúbeného seriálu Oteckovia mimo pľacu. Kým Marek Fašiang napríklad podniká s kaviarňami, Rišo Labuda je veľký skateboardista či Roman Poláčik zase akordeonista, taká Janka Kovalčíková vás taktiež poriadne prekvapí. Pozrite, čo dokáže!

Janka Kovalčíková sa do širšieho povedomia dostala pred niekoľkými rokmi vďaka svojej postave Dušany v seriáli Panelák. Následne nastala mierna televízna pauza, aby sa talentovaná Prešovčanka vrátila v plnej sile, a to v aktuálne najväčšom trháku Oteckovia, kde stvárňuje obetavú a vtipnú sekretárku Emu.

Málokto ale možno vie, že 28-ročnú krásku taktiež zasiahla vlna jógy, ktorú vášnivo cvičia a propagujú viaceré známe dámy, ako napríklad Dara Rolins či Veronika Ostrihoňová. Tie nás častokrát prekvapia fotografiou takej polohy, že už len pohľad na ňu spôsobuje bolesť. Rovnakou snímkou sa pred pár dňami pochválila aj práve Janka, ktorá dokázala, že je ohybnejšia, ako by si možno mnohí mysleli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vždy som vedela, že mám dlhé ruky a nohy,” s vtipom okomentovala záber, na ktorom svojou vykrútenou a prepletenou pozíciou určite mnohým vyrazí dych. WAU, tak schválne – podarí sa vám dať do Jankinej polohy?

Zdroj/Foto: Instagram/j.kovalcikova, tvmarkizaofficial, peterzakovic