Svetoznámy porotca zahraničných talentových súťaží mal vážny úraz! Sebavedomý a neraz i poriadne uštipačný Simon Cowell doplatil na túžbu dopravovať sa ekologickejším spôsobom, keď ho pri novo kúpenom elektrobicykli zradila na pohľad banálna vec.

Bicykle na elektrický pohon predstavujú moderný spôsob cestovania na kratšie trate, šetriaci životné prostredie. Asi najslávnejší porotcovský kat na svete však pred nástupom na mašinu akosi chtiac-nechtiac pozabudol na to najdôležitejšie…

simon cowell

Hneď skúšobná jazda skončila nepríjemným pádom, kedy si Simon Cowell škaredo zlomil chrbticu, v dôsledku čoho bol nutný urgentný prevoz do nemocnice. Hovorca hudobného a televízneho producenta prezradil, že zranenie sa nachádzalo len centimeter od miesta, kde by poškodenie miechy spôsobilo okamžité ochrnutie.

Mal šťastie v nešťastí

Napriek hrozivému poraneniu a následnej operácii sa dá hovoriť o obrovskom šťastí, keďže bohatý podnikateľ by mal z nepríjemnej úvodnej jazdy vyviaznuť bez vážnejších následkov. Nateraz ale zostáva umiestnený na nemocničnom lôžku, odkiaľ poslal širokej verejnosti jasný odkaz s uvedením šokujúceho dôvodu náhleho pádu.

,,Jedna dobrá rada. Ak si kúpite bicykel na elektrický pohon, prečítajte si pred prvou jazdou manuál. Zlomil som si časť chrbtice. Ďakujem všetkým za milé správy a obrovská vďaka patrí všetkým sestričkám a doktorom,” populárny Američan je tak teraz pre svoju chvíľkovú ľahostajnosť minimálne na niekoľko týždňov od pohybových aktivít úplne odstavený a zároveň sa tiež nezúčastní natáčania nových epizód slávnej šou Amerika má talent!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hollywoodreporter.com | Foto: Instagram/Simoncowell