Eugenia Cooney

Známa YouTuberka Eugenia Cooney zažila pred pár dňami poriadny šok, keď proti nej spísali petíciu jej vlastní fanúšikovia. Tí žiadajú, aby jej YouTube zablokoval účet a dôvodom má byť jej postava!

Eugenia Cooney je známa YouTuberka, ktorá má na svojom YouTube kanáli už takmer milión odoberateľov. 22-ročná vlogerka však zažila poriadny šok, pretože proti nej spísali petíciu jej vlastní fanúšikovia. Do nej sa zapojilo viac než osemnásťtisíc(!) ľudí, ktorí navrhujú, aby YouTube zablokoval Eugenii účet. Dôvodom má byť to, že YouTuberka vyzerá čoraz chudšie a nezdravo, na základe čoho sa mnoho jej fanúšikov domnieva, že trpí anorexiou. Podľa nich nie je dobré, aby údajná anorektička dávala zlý príklad mladým dievčatám a taktiež sa boja o jej zdravie. Eugenia všetky obvinenia z anorexie popiera, ale na jej posledné fotky rozhodne nie je zrovna príjemný pohľad…

Woke up like an hour ago good morning guys 😸 how are you doing today? 💕

A post shared by Eugenia Cooney (@eugeniacooney) on

 

💖✨

A post shared by Eugenia Cooney (@eugeniacooney) on

 

Love you guys 💜

A post shared by Eugenia Cooney (@eugeniacooney) on

Zdroj: Mashable.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)