Známa YouTuberka Eugenia Cooney zažila pred pár dňami poriadny šok, keď proti nej spísali petíciu jej vlastní fanúšikovia. Tí žiadajú, aby jej YouTube zablokoval účet a dôvodom má byť jej postava!

Eugenia Cooney je známa YouTuberka, ktorá má na svojom YouTube kanáli už takmer milión odoberateľov. 22-ročná vlogerka však zažila poriadny šok, pretože proti nej spísali petíciu jej vlastní fanúšikovia. Do nej sa zapojilo viac než osemnásťtisíc(!) ľudí, ktorí navrhujú, aby YouTube zablokoval Eugenii účet. Dôvodom má byť to, že YouTuberka vyzerá čoraz chudšie a nezdravo, na základe čoho sa mnoho jej fanúšikov domnieva, že trpí anorexiou. Podľa nich nie je dobré, aby údajná anorektička dávala zlý príklad mladým dievčatám a taktiež sa boja o jej zdravie. Eugenia všetky obvinenia z anorexie popiera, ale na jej posledné fotky rozhodne nie je zrovna príjemný pohľad…

 

View this post on Instagram

💖✨

A post shared by Eugenia Cooney (@eugeniacooney) on

 

View this post on Instagram

Love you guys 💜

A post shared by Eugenia Cooney (@eugeniacooney) on

Zdroj: Mashable.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)