Ako sa zdá, Ján Koleník nie je len sympatický herec, ale aj výborný fotograf. V nejednom rozhovore priznal, že fotografovanie má rád a stalo sa jeho novou záľubou. Herec však skromne dodáva, že nie je odborníkom a fotí len iPhonom, no páči sa mu moment okamihu, aj keď je zachytený len mobilným telefónom. Výhodou Janka je, že veľa cestuje a pri svojich putovaniach za natáčaním má na pľaci občas aj priestor na snímanie okolitých krás. Romantickú dušu v sebe rozhodne nezaprie. Scenérie, západy a východy slnka… To je jeho. :)

My sme sa pozreli na Jankove fotografie a musíme uznať, že sú nádherné. Pokochajte sa zábermi, ktoré vznikli rukou charizmatického a šikovného herca, aj keď, ako on sám tvrdí, zachytené ,,iba” telefónom. :)

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.