Zuzanu Žilinčíkovú, známejšiu ako Zuzanitu, pozná Slovensko nielen ako najvýraznejšiu účastníčku televíznej zoznamky Take Me Out, ale aj majiteľku najväčších silikónov na Slovensku. Na najnovšom modelkinom zábere sa však zdá, že jej dekolt opäť nabral objem – podstúpila kráska ďalšiu operáciu?

Pri pohľade na atraktívnu a sebavedomú kočku s postavou fitnessky, známu z jojkárskych šou Take Me Out či Nákupné maniačky, by málokto povedal, že bola v minulosti kvôli nadváhe terčom posmeškov. Všetko sa zmenilo s nástupom na strednú školu, kedy, ako sama Zuzanita tvrdí, z tučnoty vyrástla.

Aby bola Zuzana so sebou spokojná ešte viac, rozhodla sa podstúpiť operáciu pŕs, pričom prvú plastiku dostala od svojho otca ako darček k úspešnému ukončeniu vysokej školy. Neskôr si pod nôž ľahla ešte niekoľkokrát, až sa jej dekolt rozšíril do objemu takmer 1000 ml. Podľa najnovšieho záberu, ktorý príťažlivá brunetka zverejnila na Instagrame, jej ale obsah pod tričkom akosi opäť narástol. Má teda 34-ročná hviezdička za sebou ďalší zákrok?

,,Nie, je to len podprsenkou a dobrým uhlom pri fotení… Už mi zatiaľ stačí moja veľkosť pŕs, ale určite by som šla do väčších niekedy v budúcnosti,“ prezradila nám kontroverzná vyznávačka zdravého životného štýlu, čím dala jasne najavo, že si k poriadnym bombám na obrázku dopomohla iba spodnou bielizňou.

Zuzanitinu FOTO s väčšími prsiami si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a