Je pravdou, že internetom kolujú rôzne vtipné či poučné videá, z času na čas sa však vo virtuálnom svete objaví skutočný skvost. Téma nosenia rúšok sa stala v období pandémie koronavírusu veľmi preberanou, najnovšie sa dokonca zdá, že zasiahla aj do zvieracej ríše!

Načo sú nám vlastne tie rúška, keď si ich drvivá väčšina obyvateľstva vlastne ani nedokáže správne nasadiť? Ochranná maska by mala po správnosti prekrývať celé horné dýchacie cesty, kam teda spadajú ústa i nos, inak to nemá z hľadiska bezpečnosti žiaden zmysel.

rúško

Svoje o tom vie mladá dáma zo zahraničia, ktorá pri návšteve labutieho jazierka dostala drsnú príučku. K honosnému vtákovi sa síce priblížila s rúškom, avšak mala ho len ledabolo zavesené na brade.

Labuť ale hlúpa nie je a paničke jediným trefne miereným ťahom predviedla, ako sa masky skutočne nosia, čo možno odkukala u iných zodpovednejších jedincov. Vznikla z toho vskutku roztomilá a zábavná situácia v jednom, z ktorej jasne vyplýva, že zvieratká nikdy podceňovať netreba. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Streamable.com | Foto: Streamable.com, Pixabay.com