Exfarmári Lukáš Stanislav a Xénia Gregušová si aktuálne vychutnávajú spoločné romantické chvíle na Kanárskych ostrovoch. Vyrysované telo atraktívnej tanečnice si však neužíva len jej priateľ, nakoľko sa on sám partnerkou pochválil na sociálnych sieťach.

Finalisti markizáckej reality šou do exotickej krajiny vyrazili napriek prísnym protipandemickým opatreniam, a to vďaka spolupráci s cestovnou kanceláriou. V rámci reklamy tak prostredníctvom sociálnych sietí poskytujú sledovateľom ochutnávku z dovolenky snov.

Lukáš sa rozhodol fanúšikom prihovoriť z piesočnatej pláže, kde si so Xéniou užívali teplé lúče slnka. Neznámeho zaujímalo, ako sa dvojica má. A i keď sa sledovatelia dočkali len veľmi stručnej odpovede, vysmiaty dedinčan im krátke video okorenil o výhľad na mladú Žilinčanku, ktorá sa v tom momente opaľovala bez vrchného dielu plaviek.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Víťazka Farmy 12 si svoje poprsie ležmo zakrývala rukami. V momente, keď zachytila, že ju partner sníma, so smiechom sa rýchlo posadila a na “kameru” ukázala obnažený chrbát. A hoci sa vo videu smeje, čo sa dialo medzi zaľúbencami potom, môžeme len hádať.

SPOMÍNANÉ VIDEO LUKÁŠA A XÉNIE Z PLÁŽE NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/lukas.stanislav/xenia_gregusova, streamable.com