Známa slovenská modelka Silvia Kucherenko v poslednej dobe doslova ohuruje nevšednými vlasovými premenami. Po tom, ako si kráska hustú hrivu prednedávnom ostrihala a zosvetlila, omladla najmenej o 10 rokov. Slobodná mamina sa ale najnovšie predviedla tak, ako sme ju ešte nevideli.

Sisa rozhodne nepatrí medzi šedé myšky, ktoré by svoje prednosti pred svetom skrývali. Na profile atraktívnej influencerky sa tak pravidelne objavujú provokatívne zábery zo súkromia, kde predvádza štíhle a pevné krivky, aké by jej nejedna žena mohla úprimne závidieť.

kucherenko

Tentokrát ale Kucherenko fanúšikom dokázala, že je naozaj majsterkou premien! Ešte donedávna plavovlasá kočka stavila na hnedý odtieň s ostrihanou a vyfúkanou ofinou – vynovenú vizáž okorenila zvodnou pózou v priliehavom jeansovom overale.

Hoci je tento look zo strany krásnych žien jednoznačne odvážnym a štýlovým ťahom, viacerí priaznivci sa priklonili k názoru, že Silvia vyzerá najlepšie práve s blond vlasmi! Tak čo poviete, ako to modelke pristane viac?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko s blond vlasmi

kucherenko

Silvia Kucherenko s hnedými vlasmi

Silvia Kucherenko

Zdroj/Foto: Instagram/official_silviakucherenko