Zdá sa, že jedenásta séria sa viac než pracovným povinnostiam a ťažkej drine venuje zamotaným vzťahom medzi súťažiacimi. Je jasné, že pobyt mimo civilizácie si už v plnej výške vyberá svoju daň, no niektoré momenty sú poriadnym prekvapením aj pre samotných farmárov.

O najvzrušujúcejšie chvíle na statku sa doteraz postaral východniar Rado Dulin – kým najprv v jeho náručí skončila kolegyňa z rovnakej strany Slovenska Mirka Csorbová, teraz si priazeň zdatného záchranára užíva západniarka Kristina Dali.

Farma

Kamery už dokonca aktuálneho farmára týždňa s fotomodelkou stihli zachytiť počas prejavovania nežností v posteli či otvorených debát o intímnom zblížení. Farmárske hrdličky sa ale naďalej tvária, že spolu nič nemajú a Kika dokonca najnovšie Rada konfrontovala s témou o ďalšej nápadníčke.

,,Baška sa pýtala Romči, že sa chce mňa opýtať, že čo my dvaja spolu… No lebo sa do teba asi buchla,” kráska zo Senca totálne zaskočila atraktívneho východniara, ktorý doma zanechal snúbenicu. Rado sa po týchto slovách zmohol len na strohé ,,Jaj,” pričom po tom, ako sa fešák dozvedel, že si na neho robí zálusk ešte aj mladá kočka Barbora Bednaričová, prirovnal sám seba ku Casanovovi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

rado kika farma

Zdroj: YouTube/Farma Xtra | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza