Internet pohltila vtipná aplikácia ukazujúca ľuďom ich podobu s niekoľkoročným rozdielom. Tomuto virálu podľahlo množstvo celebrít a ako sa zdá, vlna konečne zachytila aj samotného Patrika Vrbovského (42) s jeho manželkou Jasminou Alagič Vrbovskou (30)

Ako by ste vyzerali o 10, 20 či dokonca 30 rokov? Odpoveď na túto otázku vás viac nemusí trápiť. Priniesla ju totiž zábavná appka starnutia tváre, ktorá si vďaka svojej originálnej funkcií získala i množstvo známych tvárí. Svoje premeny publikovali napríklad Eva “Evelyn” Kramerová, speváčka Barbora Švidraňová, krásne Twiinsky či mnoho ďalších.

O slovo sa po pár dňoch konečne prihlásila aj tvár stanice FashionTV Czech&Slovak s jej manželom a najúspešnejším slovenským raperom v jednom. Jasmina a Patrik zverejnili dlhoočakávaný záber, kde ich môžeme vidieť “na staré kolená” a doslova na nepoznanie.

Úspešne som sa vyhýbala tejto epidémii tu na insta, ale potom prišlo toto,” bavila sa tehotná moderátorka na snímku, ktorý si behom pár hodín získal desiatky tisíc lajkov. Pozrieť si ho môžete v článku nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Jasmina_Alagic, Rytmusking, _basie_, Evelynjefresh