Čo by mohlo večne nervózneho Radovana Dulina potešiť viac ako fakt, že si sluhovské povinnosti vychutnáva so svojou milovanou partáčkou Kristi Dali? Dvojica už v miniatúrnej izbičke predviedla divoké vášne, no najnovšie sa zdá, že im tento týždeň hviezdy neprajú.

Odpočinok na vreciach naplnených slamou, extrémne malý priestor či zvuky vychádzajúce zvonku – to všetko sú nepríjemnosti, s akými sa aktuálni farmárski pomocníci musia vyrovnávať v miestnosti s názvom sluhovňa.

Farma sluhovňa

Rado s Kikou si nepriaznivé podmienky spríjemňujú presne tak, ako to kedysi robil Matej Jurkovič s mladučkou Mirkou Csorbovou, čiže sa takmer každý večer oddávajú vzájomnej blízkosti. Predstavy o ničím nerušenej noci ale kontroverznému páriku narušili samozvaní hostia, ktorí zdatného východniara vytočili na maximum.

Rado sa totiž sťažoval na obrovský nedostatok spánku, nakoľko im nad hlavami celú noc hrkútal údajne chorý holub. ,,Ja som myslel, že ho niekto pridusil, lebo to bol taký zvuk ako zachrípnutý holub,” sťažoval sa usilovný pracant, ktorému neskôr prekážala i ďalšia nečakaná návšteva.

Radovan Dulin Farma

Vo chvíľach, keď si vzal fotomodelku pod spacákom do náručia, objavil sa v sluhovni aj farmársky pes, ktorý sa túžil k dvojici pridať. Namiesto Radovana tak Kristína objímala štvornohého miláčika, čo už záletný Casanova znášať nedokázal. ,,No do pi… Vypadni!” vrieskal sklamaný farmár, ktorý sa už bojí aj toho, že by k nim v noci mohla zavítať i veľká krava Malina.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube