Zašlo to priďaleko! Milostný trojuholník medzi Darou Rolins, Jasminou Alagič a Patrikom Vrbovským neutícha, práve naopak. Po tom, čo sa na povrch dostali konšpiračné teórie o možnom tehotenstve exotickej moderátorky, sa spustila nechutná vlna kritiky práve zo strany fanúšikov úspešnej speváčky.

Po rozruchu v radoch sledovateľov daných celebrít sa rozhodla zakročiť samotná Dara vo svojom úprimnom priznaní, v ktorom vysvetlila dôvod, prečo s Rytmusom nikdy nesplodili dieťa. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Nechutné porovnávanie

Čo nás však šokovalo najviac, sú reakcie predovšetkým z českej strany publika. Nedávno totiž Dara Rolins koncertovala v Prahe na festivale Dance Divas, kde sa ukázala vo vyzývavom kostýmčeku. Fotogragie z akcie nájdete >>>TU<<<

To vyvolalo prudký nával komentárov nielen od fanúšikov či kritikov, ale aj médií. „Jasmína je oproti Dare výrazne mladšia, ale to je asi tak všetko,“ znela nezmyselná kritika. „Na svoj vek vyzerá skvelo, uvidíme, ako bude vyzerať Jasmína za 10 rokov,“ pridávali do ohňa.

Okrem nechutného osočovania o výzore sa moderátorke Superstar ušlo aj pár nepekných rán v podobe urážok na margo jej vzťahu s najúspešnejším slovenským raperom. Bola totiž označovaná za zlatokopku (aj) kvôli darom, ktorými si ju Rytmus hýčka. My sa však pýtame: Na čo je toto dobré?!

Osočovanie, urážky a porovnávanie si všimli aj priaznivci sympatickej tváre FashionTV, ktorá v poslednej dobe pridáva na svoje sociálne siete množstvo citátov. „Nie som tu preto, aby som zapôsobila na celý svet. Som tu preto, aby som žila život, v ktorom budem šťastná,“ znel jeden z nich. Je teda nad slnko jasné, že s negatívnymi reakciami na jej osobu zápasí každý deň, a to napriek priznaniu samotnej Dary Rolins, že Jasmina nenesie na ich rozchode žiadnu vinu.

Foto: Instagram, YouTube, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.