Herečka Kristína Tormová začiatkom roka poriadne prekvapila fanúšikov, keď odhalila radostné očakávanie tretieho potomka. Populárna mamička dvojčiat Ely a Matildy sa pritom preslávila najmä vďaka obdobiu tehotenstva a rodičovstva, o ktoré sa s ľuďmi podelila v dvoch knižných dielach. Známa plavovláska však teraz odtajnila ďalšiu úžasnú novinu!

Autorka knižného bestselleru s názvom Som Mama, ktorého nápady sa stali aj námetom pre natočenie rovnomenného jojkárskeho seriálu, si získal srdcia tisícich slovenských žien. Známa kráska totiž neváhala vykresliť materstvo veľmi svojráznym a vtipným spôsobom, aký presne odzrkadľoval jej nenapodobiteľný zmysel pre humor.

tormova

Obľúbená herečka, ktorá počas letných mesiacov privedie na svet tretie dieťatko, si čakanie na pôrod kráti štýlom sebe vlastným – Kristína len pred pár hodinami prezradila niečo, čo bezpochyby poteší množstvo jej skalných obdivovateľov.

,,Je tu ten čas, aby som vyzdieľala zásadnú informáciu. Ja od augusta takto sedím a píšem ďalšiu knižku. Aby som ostala v započatom, bude sa volať: Budem mama. Predmatkovsko, Skoromatkovskú záležitosť s kapitolami po tehotenských týždňoch,” Tormová príjemne prekvapila nielen všetky mamičky, ktoré sa oficiálne môžu tešiť na ďalšiu originálnu novinku z dielne úspešnej spisovateľky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová

Zdroj/Foto: Instagram/Kristina.tormova