Silvia Kucherenko ohlásila minulý rok rozvod so svojím manželom Sergejom, ktorého poslal súd do väzby na 11 rokov. Po prepuknutí tejto nečakanej informácie sa známa modelka rozhodla vytratiť sa zo Slovenska a spolu so synom Alexandrom navštívila hneď niekoľko luxusných destinácií.

Kucherenko sa najnovšie vybrala do lákavého Thajska, kde jej robí spoločnosť nielen syn, ale aj sestra spolu s partnerom. To, že ide skutočne o dovolenku snov, dokazuje známa kráska pravidelnými zábermi na sociálnych sieťach, kde sa chváli poriadnym luxusom z honosnej vily.

Ako sa však zdá, za vysneným životom v Thajsku stojí niekto úplne iný. Vyzývavá Silvia má totiž svoj oddych tráviť práve v dome Borisa Kollára, ktorý si zaobstaral nehnuteľnosť na ostrove Ko Samui. Zatiaľ čo čoskoro slobodná kráska o tomto malom háčiku nechcela hovoriť, známy politik svoje stanovisko poskytol.

Áno, je to pravda, Silvia je u mňa,“ uviedol Boris Kollár pre magazín Nový Čas, pričom nie je žiadnym tajomstvom, že medzi Kucherenko a úspešným politikom prevládajú priateľské vzťahy už približne 15 rokov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Kucherenko sa chváli zábermi z luxusnej vily

 

Zdroj: Cas.sk | Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Silvia Kucherenko, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.