Dara Rolins má, ako väčšina žien, za sebou množstvo nepodarených románikov, ktoré zakaždým poriadne otriasli médiami. Po poslednom, 7-ročnom vzťahu s Patrikom Vrbovským, sa však poučila a dnes na rovinu prehovorila o tom, ako si predstavuje svoju budúcnosť po boku nového muža!

Česko-slovenská hudobná ikona Dara Rolins sa po rozpade vzťahu s raperom Rytmusom ocitla v začarovanom kolotoči, kedy bola z každej strany atakovaná jedinou otázkou: Je v jej živote už niekto nový? Na margo mnohých nezodpovedaných domnienok sa speváčka rozhodla v krátkosti odpovedať v najnovšom rozhovore pre ženský magazín Madam Eva.

Dara spočiatku prezradila len to, že žiadneho “nového” muža už viac nehľadá, čo však neznamená, že by pred láskou zatvorila pomyselné dvere. „Ja mužov milujem, milujem tie emócie, ktoré v nás ženách vyvolávajú, keď nás držia, keď sa spolu smejeme, keď sa milujeme. Je to korenie života,” opisovala pocity plné radosti a lásky.

Následne si však Rolins neodpustila pár slov vyvolávajúcich dojem, že jej predstava o “niekom novom” nie je až tak nereálna, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. „Dá sa to prežívať aj s mužom, ktorého nenazývam jediným a oficiálnym mužom svojho života. Čiže do chvíle, kým svetu predstavím niekoho oficiálneho, môžem byť šťastná aj s niekým neoficiálnym, len o tom nehovorím,” uviedla na rovinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

A prečo by si Dara existenciu či identitu svojho nového priateľa chcela nechať len pre seba bez toho, aby s ním zaplavila sociálne siete? „Prečo by som mala, keď neviem, ako to dopadne? Tak ako spievam v pesničke Dúha. To, čo má patriť len nám, snažím sa pred svetom skryť. Keď sa rozhodnem, že to chcem inak, dozviete sa o tom,” dodala na záver.

Zdroj: Madam Eva | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi