Je tomu len zopár hodín, čo sa v slovenskom šoubiznise prevalila údajná nevera moderátora Andreja Bičana (42) s mladou Miškou, ktorú v prvej chvíli nazval výhradne kamarátkou. Zdá sa však, že nakoniec sa obľúbená tvár televíznych obrazoviek rozhodla predsa len vyzradiť pravdu. 

Potom, ako Pluska načapala obľúbeného moderátora v spoločnosti mladej Mišky, ktorej nežné prejavy sa nedali prehliadnuť, moderátor všetko poprel a mladú brunetku označil len za kamarátku. Len pol hodinku na to sa však spolu s dievčinou vyparil a ráno sa spoločne objavili na raňajkách.

Nečakané odhalenie novej známosti prinútilo moderátora nakoniec vyjsť s pravdou von a priznal, ako to v skutočnosti je medzi ním, mladou brunetkou a manželkou Editou. Miška nie je žiadny jeho nový objav a žijú spolu už približne rok: “S mojou novou partnerkou Miškou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu,” prezradil natešený Bičan. Moderátor nakoniec vyzradil aj to, že s manželkou ho čaká rozvod, ktorý je pre zabávača už druhý v poradí: “Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11-tich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy,” priznáva. Po tomto odhalení je zrejmé, že moderátora budeme vídavať v spoločnosti v sprievode jeho novej priateľky, foto >>> TU <<<.

Bičan s manželkou – rodinná idylka približne pred rokom

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.