Silvia Kucherenko znova šokuje! Len pár mesiacov po tom, čo známa blondínka ohlásila rozvod so svojím odsúdeným manželom Sergejom, sa ukázala na verejnosti s niekdajšou hviezdou speváckej šou Superstar. Žeby bolo medzi nimi niečo viac?

Koncom minulého roka otriasla slovenským šoubiznisom nečakaná správa o rozpade manželstva Silvie Kucherenko s manželom Sergejom, ktorého v roku 2015 odsúdili do väzenia na neuveriteľných 11 rokov.

Kontroverzná modelka sa v tom čase netajila tým, že s jej už bývalým partnerom zostávajú dobrými priateľmi. Ako sa však zdá, núdzu o muža kráska po svojom boku rozhodne nemá. Silvia sa totiž najnovšie ukázala v spoločnosti Tomáša Bezdedu, ktorého si môžete pamätať z prvého ročníka šou Superstar.

Toto nečakané duo zverejnilo pár milých záberov z hokejového štadióna, kde môžeme vidieť slobodnú mamičku v krátkej sukničke, čo očividne zlákalo i slobodného speváka. Je však otázne, či sa jednalo o profesionálne fotenie kvôli propagácii prebiehajúcich majstrovstiev alebo sú si Sisa s Tomášom naozaj blízki. Nechajme sa prekvapiť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Tomas_Bezdeda, official_SilviaKucherenko