So svadbami a zásnubami sa v slovenskom šoubiznise v poslednom čase roztrhli aj tri vrecia a krásny herecký párik Zuzana Kanócz a Juraj Loj sa tiež podelil s fanúšikmi o svoju novinku. Romantické zásnuby ako hrom!

Juraj Loj (34) a Zuzana Kanócz (37) sú partnermi už neuveriteľných 10 rokov a vychovávajú spolu synčeke Lucasa (4) a dcérku Izabellu (1). Krásny herecký pár však o svadbe doposiaľ príliš neuvažoval a už sa zdalo, že im spoločný život bez prstienkov vyhovuje. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď sa Juraj rozhodol, že do toho konečne praští.

Sympaťák Juraj Loj prezradil portálu markiza.sk, akým spôsobom sa rozhodol svoju krásnu Zuzku požiadať o ruku. Musíme uznať, že je to veľký romantik a na tento veľký deň si pripravil niečo naozaj špeciálne a intímne. Po charitatívnej akcii zobral nič netušiacu Zuzanu na menší výlet na miesto, kde kedysi vyrastal a na neďalekom kopci vedľa malého kostolíka to prišlo. Namiesto bežného pikniku v lone prírody zaskočil herečku so zásnubami: “Ona si myslela, že ideme na piknik. Tak som to na ňu vybalil. Bola to krásna chvíľa, lebo bola naozaj dojatá,” spomína Juraj na svoj starostlivo pripravený deň D. Dojatej Zuzke sa vôbec nečudujeme, ani my by sme po takejto žiadosti o ruku neudržali slzu v oku. Snáď sa teda do roka dočkáme ďalšej rozprávkovej svadby.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook