V búrlivom svete šoubiznisu sme zvyknutí na rôzne veľkolepé novinky týkajúce sa prekvapivých vzťahov či vzplanutí. Tentokrát sa má jednať o zaujímavú exkluzívnu informáciu, ktorá mala odhaliť tajný sobáš medzi dvomi dobre známymi kolegami z brandže. 

Podľa informácií portálu Topky.sk sa do redakcie ozval anonymný zdroj so správou o prísne tajnom svadobnom obrade. Svoje životné ÁNO si údajne prednedávnom povedali divadelný i filmový herec Róbert Roth (46) a jeho herecká kolegyňa Monika Potokárová (26).

monika potokarova
Herečka Monika Potokárová

Zatiaľ čo Robo Roth je na divadelných doskách už dlhoročnou stálicou, s ktorého menom sa spájajú tie najnáročnejšie dramatické postavy, Monika je mladou vychádzajúcou hviezdou. Jej tvár sme v posledných rokoch mali možnosť vidieť napríklad v markizáckych Rodinných prípadoch či v obľúbenom jojkárskom seriáli Panelák.

Románik známej dvojice už mali potvrdiť aj viacerí kolegovia mladej brunetky, pričom zdroj z ich blízkeho okolia tvrdí, že párik sa počas nedávnej spoločnej dovolenky v tichosti zosobášil. Medzi údajnými novomanželmi totiž vraj aj napriek 20-ročnému vekovému rozdielu vzplanula silná láska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Herec Robo Roth s kolegami

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/cinohrasnd, moni_potokarova, Jan_kolenik