Ľudí z celého sveta najnovšie pobláznil trhák s názvom The 100, predstavujúci život po apokalypse, kedy muselo ľudstvo náhle ujsť pred radiáciou a žiť vo vesmíre. Pokiaľ patríte k priaznivcom tohto seriálu aj vy, zrejme vás poriadne prekvapí informácia o tajnej svadbe dvoch hlavných predstaviteľov!

The 100, na Slovensku známe ako Prvých 100 vysielané televíziou Dajto, sa dostalo medzi popredné seriály svetového rebríčku. Dej, odohrávajúci sa vo vesmíre a neskôr na Zemi zničenej apokalypsou, zasiahol státisíce divákov, za čo predstavitelia vďačia i talentovanému hereckému obsadeniu.

Čo však mnoho najmä slovenských fanúšikov netušilo, je fakt, že hlavné postavy Bob Morley (Bellamy) a Eliza Taylor (Clarke), medzi ktorými to poriadne iskrí, tvoria pár i v skutočnom živote. Svoju lásku dokonca najnovšie spečatil utajovanou svadbou.

Túto šokujúcu novinku prezradila prominentná dvojica až po veľkolepom obrade, čím ihneď zaplavila všetky zahraničné médiá. „Vzala som si najlepšieho priateľa a spriaznenú dušu. Sme veľmi šťastní,” Eliza oficiálne potvrdila na svojej sociálnej sieti, k čomu sa po chvíľke pridal aj samotný ženích.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Moje srdce je prešťastné, že môžem Elizu nazývať mojou ženou. Je to niečo, čo si obaja veľmi ceníme,” vyznal sa seriálový Bellamy, čím potešiť divákov po celom svete. Kto by to bol povedal, že herci svoju lásku spečatia ešte skôr, než sa to objaví v dramatickom scenári? 😃

Sledujete seriál The 100/Prvých 100?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram/cw_the100, BobMorley_ig, Pixabay.com