Populárna spevácka diva už niekoľko rokov randí s o 17 rokov mladším partnerom, pri ktorom doslova žiari šťastím. Reč je o hviezdnej Lucke Bílej, ktorá len nedávno po dlhom zatĺkaní priznala zásnuby. Najnovšie sa ale zdá, že dvojica má už vytúžený obrad možno za sebou!

Česká speváčka Lucie Bílá a jej svalnatý priateľ Radek Filipi tvoria pár už zopár rokov. Napriek vysokému vekovému rozdielu je ale jasné, že tento vzťah slávnej brunetke mimoriadne prospieva – Lucka nielenže vyzerá čoraz krajšie a mladistvejšie, ale nedávno dokonca do éteru vypustila prekrásne vyznanie drahej polovičke v podobe novej romantickej skladby s názvom “Protože”.

Lucie Bílá

Nenapodobiteľná hviezda si však svoje súkromné záležitosti úzkostlivo stráži a vždy si veľmi dobre premyslí, aké informácie vypustí “von”. Len prednedávnom tak nečakane vysvitlo, že slávni zaľúbenci sú už dlhšiu dobu zasnúbení, no a dnes sa už vo veľkom začína polemizovať aj o možnom utajovanom sobáši dvojice.

Dôvody odvážnych úvah pritom vôbec nie sú nelogické – pri pohľade na najnovšie zábery vyskytujúce sa na speváčkinom oficiálnom profile si ľudia mohli všimnúť jeden veľmi podstatný detail. Ruku Lucie Bílej už totiž nezdobí len luxusný snubák, ale i mohutnejší prsteň nápadne pripomínajúci manželskú obrúčku! Podobný skvost nosí na ruke aj jej mladý fešák. Tak čo myslíte, zobrali sa?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucie Bila

Zdroj/Foto: Instagram/Luciebila