Niektoré celebrity sa fotografom hádžu pod nohy, iné zas strážia svoje súkromie tak veľmi, ako to len ide. Do druhej kategórie jednoznačne patrí aj kráska z Hier o život, herečka Jennifer Lawrence. Práve tá si vraj podľa svedkov začiatkom tohto týždňa prebrala na matrike sobášny list. Šťastlivcom pritom nie je nik iný ako obchodník s umením Cooke Maroney.

Má jedna z najžiadanejších žien na svete na prste obrúčku? To sa v tejto chvíli nevie s istotou, nakoľko oscarová herečka nemá potrebu o svojom súkromí rozprávať novinárom. Ako to už ale býva, bez vetra sa ani lístok nepohne.

Správu o svadbe prominentného páru vypustil na Twitteri jeden zo svedkov, ktorý videl JLaw a Cooka Maroneyho vychádzať z matriky v meste New York. Tá však bola o pár hodín zmazaná.

Veľký životný krok

Filmová Katniss randí s Cookom Maroneym od februára tohto roka, pričom pred pár mesiacmi potvrdila aj informácie o ich zasnúbení. Bol už vhodný čas na uzavretie manželstva? Podľa očitých svedkov, ktorých bolo viac, určite áno, hoci sa pár rozhodol tieto „klebety“ nekomentovať.

O svadbe sa v súvislosti so známou plavovláskou rozprávalo v minulosti viackrát. Koniec koncov, tvorila pár nielen s hereckým kolegom Nicholasom Houltom (X-men, Mad Max: Zbesilá cesta) či režisérom Darrenom Aronofskym (Čierna labuť, Requiem za sen), ale taktiež s hudobníkom Chrisom Martinom, ktorý kvôli nej ukončil trinásťročné manželstvo s krásnou Gwyneth Paltrow. Teraz to však vyzerá, že sa dvadsaťdeväťročná herečka konečne rozhodla usadiť a začať novú etapu svojho života.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jennifer Lawrence na červenom koberci
Jennifer Lawrence dnes patrí k najlepšie zarábajúcim herečkám sveta.

Zdroj: elle.com | Foto: Facebook/jenniferlawrence, Instagram/jenniferlawrence_