Zdá sa, že záujemcovia o mastnú finančnú výhru si čoraz viac uvedomujú, že v hre je naozaj priveľa. S blížiacimi sa finálovými kolami začínajú viacerí súťažiaci spriadať nemilosrdné stratégie, ktoré im majú pomôcť čím skôr sa zbaviť neželaných rivalov. Aktuálne sa na Farme dokonca vytvorilo tajné sprisahanie, a to s jediným cieľom!

Po vypadnutí Nicoletty Tóthovej bol za nového vodcu statku vymenovaný jej vyvolený Martin Robiňo Mihálik. Hoci sa v novej úlohe príliš pohodlne necítil, neskôr si postavenie farmára týždňa začal naplno užívať.

Farma

Robiňo v luxusnej chyži zvoláva utajené stretnutia, kde mužské osadenstvo prepletá pavučiny taktík, týkajúcich sa nastávajúceho duelu. Štyria mušketieri by totiž najradšej zo súťaže odstránili nenávideného Radovana Dulina, ktorý by za určitých okolností mohol vyhratú imunitu podarovať parťáčke Kristíne Dali.

,,Ja ho dám dole, psychicky ho zničím,” dušuje sa Robiňo, túžiaci pomstiť sa Kike a Radovi za predčasný odchod jeho drahej lásky. V priebehu nasledujúcich dní tak úradujúci farmár týždňa spoločne s Rasťom Mojsejom, Gabrielom Sedláčkom a Vladimírom Hudáčkom sa záletnému východniarovi pokúsia spraviť zo života na statku hotové peklo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram/Farma.markiza