Hoci bývajú známe osobnosti pod veľkým drobnohľadom médií, niektoré páriky si predsa len najdôležitejšie životné okamihy radi nechávajú hlavne pre seba. Presne to je prípad sympatickej speváckej dvojice Martina Madeja a Paulíny Ištvancovej, ktorí nemajú vo zvyku príliš často vyťahovať na povrch súkromné záležitosti.

Speváka Martina Madeja netreba nijak zvlášť predstavovať – jeho sláva sa zrodila už vo veľmi skorom veku, kedy sa stal jednou z najúspešnejších detských hviezd. V dospelosti sa veselý fešák zahľadel do krásky zo SuperStar Paulíny Ištvancovej, pričom dvojica svoju lásku minulý rok spečatila tým najkrajším spôsobom.

martin madej

Koncom júna minulého roka sa totiž z mladých hudobníkov stali hrdí rodičia,keď tmavovláska priviedla na svet prvorodeného synčeka Markusa. Táto správa bola pre verejnosť veľkým prekvapením, keďže Madej a Ištvancová sa spolu spočiatku pred médiami veľmi nepretŕčali.

Martin Madej

Prednedávnom sa však kráska postarala o ďalší rozruch, kedy sa na jej sociálnej sieti zjavil prekvapivý príspevok. Hoci sa Paulínka chcela len pochváliť tým, akého má skvelého partnera, ktorý jej počas dojčenia synčeka pomáhal zjesť polievku, v závere verejného vyznania sa nachádzali záhadné slová, poukazujúce na dobre známy svadobný rituál.

“Môj starý je ale môj najväčší hrdina, pretože vďaka jeho pomoci môj žalúdok nevydával symfónie ešte ďalšiu hodinu. A moja nálada bola o 150 % lepšia (možno aj práve preto mi tak nezištne pomohol). To je ale nepodstatné, pretože ja som bola hepy jak dva grepy, že mám takéto chlapa, a že som najedená. Myslím si, že toto kŕmenie bolo oveľa šťastnejšie ako to pri svadobnom stole,” zneli tajomné slová čerstvej maminy naznačujúce, že by z bývalej Superstaristky mohla byť už vydatá pani.

Tento odkaz zaujal aj portál Topky, ktorý sa otvorene opýtal Martina Madeja na to, či sa s tmavovláskou stihli už oficiálne zosobášiť. „Žiaľ, nemôžem vám to potvrdiť, lebo sme sa zatiaľ nevzali. Aj keď v pláne to určite je,” objasnila niekdajšia detská mega star. Slová týkajúce sa svadobného kŕmenia tak zjavne na obrad speváckeho dua nenarážali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Paulina Ištvancova

Zdroj: Instagram/paulinaistvancova_official, Topky.sk | Foto: Instagram/paulinaistvancova_official