Populárna, oceňovaná a najmä multitalentovaná spevácka hviezda má vraj obrovský dôvod na radosť. Beyoncé Knowles je vraj opäť v požehnanom stave a tento rok by sa z nej mala stať dvojnásobná mamička.

Americká speváčka patrí v súčasnosti medzi najväčšie hudobné divy a každý rok žne jeden úspech za druhým. Jej albumy sa predávajú ako teplé rožky, a to isté platí aj pre jej koncerty. Každé jedno turné je vždy beznádejne vypredané a svojim verným fanúšikom pravidelne pripraví nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Ako sa zdá, čokoládovej kráske sa mimoriadne darí nielen v kariére, ale aj v osobnom živote. Už celých deväť rokov je v šťastnom manželstve s nemenej známou hudobnou osobnosťou, s ktorou má jednu 5-ročnú dcérku Blue Ivy. Obaja sa však netaja tým, že by sa potešili ďalšiemu prírastku, a tak by sa z ich prvorodeného pokladu stala veľká sestrička. Celebritná rodinka na seba vždy púta pozornosť a mnohí ich označujú za ten najstabilnejší a najharmonickejší pár vo svetovom šoubiznise.

Beyoncé a Jay-Z veľmi túžia po druhom dieťati

Hudobná dvojica je opäť predmetom diskusií, pretože sa začalo povrávať, že slávna Beyoncé nosí pod srdcom druhé dieťatko. Jej blízki na ňu prezradili, že práve voľnými a vyťahanými vecami sa snaží zakryť svoje zväčšujúce sa bruško. Okrem tohto, blízky človek z jej okolia povedal: “Jej sen sa konečne stal skutočnosťou.” Obľúbená speváčka je vraj už vo štvrtom mesiaci tehotenstva a s touto radostnou novinkou sa čoskoro pochváli aj celému svetu!

Foto: Instagram, giphy.com | Zdroj: Hollywoodlife.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.