Monika Jakliová priviedla dieťatko na svet 5. apríla, v deň 30. narodenín partnera Gábora Borárosa. Odvtedy pretieklo veľa vody a hoci si kráska prechádzala i ťažšími chvíľami, nad vodou ju držala práve jedinečná láska k dcérke Zore.

Nie je žiadnym tajomstvom, že počas vzťahu s Monikou mal Gábor Boráros milenku, s ktorou sa stretával aj v čase, keď sa stal otcom. U influencerky tak radosť z dcérky striedali nešťastné momenty.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Známi rodičia tváričku svojej ratolesti doposiaľ pred verejnosťou skrývali. Po piatich mesiacoch sa ale atraktívna mamička rozhodla, že rozkošnú bábiku sledovateľom predsa len ukáže. A neostalo to bez slova.

,,Ak existuje zázrak na zemi, tak si to Ty! Nikdy som si nemyslela, že niekoho budem tak milovať, nikdy som si nemyslela, že sa nájde niekto, pre koho by som bez rozmýšľania obetovala čokoľvek. Nikdy som si nemyslela, že by mohol byť niekto, kto mi tak zmení život, moje nervy, môj uhol pohľadu na svet. Pre mňa je to najdokonalejšie, najúžasnejšie dieťa na celom svete. Vážim si to, aká si, môj malý cukríček. Milujem ťa nadovšetko a navždy budem po tvojom boku,“ vyznala sa šťastná Monika, ktorá zároveň zverejnila dojímavé video poskladané zo záberov svojho nádherného dievčatka.

Video so Zorkou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/monika_jakliova, boraros_gabor