Predposledný aprílový deň oslávil synček obľúbenej speváčky Dominiky Mirgovej krásnych šesť rôčkov. Na veľkú párty si však musel počkať do víkendu, kedy sa záhrada známej speváčky premenila doslova na detský raj.

Ako by to bolo včera, keď médiá obletela radostná správa o tom, že Dominika Mirgová priviedla na svet synčeka Peťka. Z malého bábätka je už dnes veľký fešák, ktorému rodičia pri príležitosti jeho 6. narodenín pripravili nádhernú oslavu, pripomínajúcu detský kútik na letnom festivale.

Počas sviatku práce pribudla na záhrade manželov Zvolenských nádherná výzdoba, nesúca sa vo futbalovom štýle, nafukovacie atrakcie, ako šmýkačky či terč, a dokonca nechýbalo ani maľovanie na tvár. A aby nebol na Peťkovom žúre zbytočný chaos, všetko mala pod palcom šarmantná moderátorka, pričom o hudobný program sa nepostaral nikto iný ako oslávencova krásna mamina Dominika.

,,Keby sa náhodou o pár dní sťahujeme, nebudem sa čudovať. Susedia budú mať dnes radosť,” pri pohoľade na priebeh akcie s vtipom skonštatovala blondínka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial