DJ Khaled privítal svojho prvorodeného synátora 23. októbra 2016. Láska, ktorú malému Asahdovi otecko dáva, je veľmi výnimočná, pretože sú spolu takmer neustále, a to aj počas rôznych celebritných udalostí. Za krátku chvíľu, čo je na svete, si už stihol narobiť kamarátov, ako sú Justin Bieber, Rihanna či Nicki Minaj. Ten špunt sa teda vedel narodiť!

 

Dôležité kontakty

Svoje malé šťastie si úspešný DJ obsadil aj ako tvár najnovšieho albumu, ktorý má v preklade názov „Vďačný“. Drobec v ňom dokonca figuruje ako výkonný producent a jeho detská tvárička zdobí rovno titulku. Ak vám je rozkošný chlapček povedomý, na sekundu ste ho mohli zazrieť aj na začiatku klipu „I´m The One“ s už spomínaným Justinom Bieberom, kde sa chutne usmieva ako hlavný pútač tohto singlu. Otecko má očividne zmysel pre humor.

Rihanna Asahd Khaled

Na vysokej nohe

Maličký zrejme ani len netuší, aký je populárny už v tomto ultra nízkom veku. So synčekovým instagramovým profilom začal DJ Khaled 4. januára 2017, a teda keď mal Asahd iba zopár mesiacov. Čísla šialene stúpali hneď potom, ako sa zjavil na doskách hitov svojho slávneho otca. Ten na sociálnu sieť denne pridáva množstvo fotografií okatého krpca s vtipnými komentármi, ktoré píše v osobe malého Asahda. Popisy sú neskutočné a zakaždým zaručene pobavia a rozjasnia deň 1,5 miliónu followerov.

Justin Bieber Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Asahd Khaled DJ

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.