Spomienky na rodičov žijú v deťoch neustále. Inak to nie je ani v prípade potomkov kráľa popu Michaela Jacksona, ktorého si neustále pripomínajú milými spomienkami. Jeho najstarší syn Prince si však uctil pamiatku na otca iba pred pár dňami naozaj netradičným spôsobom – daroval mu doslova kus svojho tela!

Prince Jackson oslávil tento rok osemnáste narodeniny a je najstarší z troch detí kráľa popu. Ak by ste čakali, že je to chlapec s výrazom neviniatka, ste na omyle. Sympatický Prince má záľubu v tetovaniach a jeho mladé telo zdobí už niekoľko väších ,,kérok“.

Prince má záľubu v tetovaniach.
Prince má záľubu v tetovaniach.

Aj keď od úmrtia Michaela Jacksona ubehlo už neuveriteľných 8 rokov, neprejde deň, aby si naňho tínedžer nespomenul. Práve z tohto dôvodu sa rozhodol spojiť dve veci – chcel mať svojho otca neustále pri sebe a zároveň hľadal nový motív, ktorým by opäť ozdobil svoje telo. Pamiatku na otca si nakoniec Prince uctil vytetovaním jeho podobizne na lýtko a venoval mu tak časť svojho tela. Tínedžer strávil v tetovacom štúdiu deväť hodín a s výslednou prácou bol nadmieru spokojný. Michael Jackson je tak na synovom tele znázornený s neodmysliteľným klobúkom, bielou rukavicou a nechýba ani jeho tanečný postoj, ktorým si získal srdcia fanúšikov po celom svete. Celému obrázku dominujú impozantné anjelské krídla, ktoré hovoria za všetko. Fanúšikovia sa jasne zhodli: je to úžasné a krásne gesto!

Prince má záľubu v tetovaniach.
Prince má záľubu v tetovaniach.
Kráľ popu, ako si ho pamätáme.
Kráľ popu, ako si ho pamätáme.

Foto: Instagram, Facebook, MJ-Upbeat.com