Aneta Parišková aktuálne zvádza boj so zákernou rakovinou. Aby toho však na pleciach nemala málo, do jej života sa opäť zapietla ťažká situácia – tú už musela riešiť nie ako pacient, ale ako matka.

Aneta Parišková je doma obklopená pánskou spoločnosťou, kde jej robia radosť okrem manžela Miroslava Polakoviča aj traja synovia Daniel, Nathan a Gabriel. Práve čas strávený s nimi dodáva známej moderátorke v boji s rakovinou najväčšiu silu.

Prázdniny sú v plnom prúde a Anetkine deti si naplno užívajú každý slnečný deň. Na ich začiatku si však známa plavovláska určite neprestavovala, že bude musieť navštíviť nemocnicu nie ako pacient. ,,Zrejme naozaj platí, že v lete majú deti najviac úrazov. Pre nášho Gabka sa stala osudnou jazda na waveboarde,” napísala moderátorka na Instagram, kde doložila aj fotografiu svojho syna, ktorého jašenie mu spôsobilo zlomeninu.

Napriek tomu, že škola začína až o pár týždňov, Gabko si už teplé chvíle naplno neužije. ,,Letné dobrodružstvá a tábory sa tak pre ňho skončili a ja mám doma spolupacienta. Keď sa mu kosti zrastú a zbaví sa sadry, vraj sa teší na waveboard!” uviedla Anetka na sociálnych sieťach, pričom sa v jeho nehode snažila nájsť aj svetlý bod. ,,Teším sa, že mu úraz nepriniesol strach, len pri ďalšej jazde snáď trochu viac opatrnosti,” zakončila svoj príspevok.

Foto/Zdroj: Instagram/aneta_pariskova_official