Všade samé plienky, dudlíky, hračky, ružové oblečenie, kefy na vlasy, bábiky, dievčenské maniere. Simon z Nového Zélandu, na Instagrame známy ako FOD – Father Of Daughters, rozhodne vie, čo tie ženy chcú. 

Sympatický otec a manžel Simon, ktorý má okolo seba samé dievčence, na Instagrame uverejňuje vtipné fotografie a videá s ironickými komentármi zo svojho života. Simon si v originálnych príspevkoch servítku pred ústa rozhodne nedáva a ,,uvoľnené” prezentovanie jeho rodiny nie je typickým rozplývaním sa nad tým, aké sú jeho deti nádherné a úžasné. Priznáva totiž, že mu veľakrát prejdu cez rozum, nemá čas sa ani nadýchnuť či stráviť pekné chvíle so svojou ženou Clemmie, nakoľko je celý dom hore nohami.

FOD

Otec Anye, Marnie, Ottie a Delilah robí pravidelne vtipné módne okienko, v ktorom komentuje outfity svojich batoliat, ukazuje triky, ako deti zabaviť a ako sa vyrovnáva s ťažkými chvíľami, keď je na ne sám. Simon v jednom zo svojich statusov dokonca napísal, že život s opitými vodičmi nákladiakov by bol evidentne pokojnejší ako s jeho malými princeznami. Sú však chvíle, kedy všetky deti v jeden moment poslúchajú, rodina sa smeje a vtedy si uvedomuje, že život s ňou je doslova úžasný. Svojich päť žien by určite za nič na svete nevymenil, len by si občas rád doprial “day off”. ;)

FOD 4

FOD 5

FOD 3

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Hana
Najprv strihaj, keď nevyjde, odmeriaš. Zasnívaný realista, dve osoby v jednom. Aj preto sa Hana dokáže pozrieť na všetko z rôznych uhlov pohľadu a priniesť originálny výsledok - články na najrôznejšie témy lietajúce okolo nás.