Tá Tina je skrátka úžasná! Je zrejmé, že svoje posledné tehotenstvo si svojrázna R’n’B speváčka užívala naplno. Na Instagrame totiž zverejnila fotografiu, na ktorej vo vysokom štádiu tehotenstva bláznivo tancuje, a pritom odhaľuje svoje krásne zaguľatené bruško!

Pre nastávajúcu mamičku a pre nenarodené bábätko je určite prospešné, keď sa budúca rodička zdravo stravuje, pohybuje na čerstvom vzduchu a občas si aj v rozumnej miere zašantí. Pokiaľ sa nastávajúca mamina príliš nestresuje, má takýto životný štýl, jednoznačne, vplyv na jej zdravú psychiku a bábätko v brušku je vtedy istotne rovnako spokojné.

Temperamentná Tina, ako ju všetci dobre poznáme, má vo veciach jasno. Fotografiu s odhaleným bruškom na sociálnej sieti doplnila o príznačný komentár: “NOTHING CAN STOP ME (imallthewayup) 🤘🏼pocit hanby? Nepoznam😂😂😂.” (Nič ma nemôže zastaviť, celú cestu som hore)

Na otázku zvedavej fanynky, či náhodou nečaká tretie dieťa, svojrázna speváčka odpovedala so slovami: “Tak to ti fakt neviem povedať 😂.” Budeme túto stručnú odpoveď chápať ako súčasť jej príznačnej recesie, alebo je Tina skutočne tehotná?

Tak či onak, pevné fyzické aj psychické zdravie je dôležité pre každého, bez ohľadu na to, či je alebo nie je v “tom”.

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.