Známa a najmä obľúbená herečka Katherine Heighl má dôvod na radosť! Už pár dní sa totiž môže pýšiť tým najkrajším titulom, aký môže žena mať. Z herečky sa totižto stala trojnásobná mamička, no pomerne dlhú dobu tajila pred svetom, kedy sa jej prvý biologický potomok vlastne vypýtal na svet. 

38-ročná hollywoodska herečka Katherine Heigl má na svojom konte mnoho úspešných filmových snímok, ktoré jej zaistili dobré postavenie vo svojej brandži. Počas svojej úspešnej kariéry zažila mnoho nevídaných triumfov, no momentálne to nie je práca, ktorá jej spôsobuje šťastný úsmev na tvári. Katherine sa totižto stala trojnásobnou matkou, no svoj pôrod dlhú dobu tajila pred širokou verejnosťou. K dvom adoptovaným dcérkam tak pribudol 20. decembra 2016 malý braček.

Z Nancy a Adalaide sa stali veľké sestričky

Sympatická herečka spolu so svojim manželom Joshom, za ktorého je vydatá takmer desať rokov, dali svojmu najmenšiemu pokladíku meno Joshua Bishop Kelley, Jr. Katherine tak tesne pred svojou 40-kou priviedla na svet svoje prvé dieťatko a my sa už nevieme dočkať, kedy ho predstaví celému svetu. :)

Katherine a Josh sa stali trojnásobnými pyšnými rodičmi

Foto: Instagram | Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.