Mário a Lukáš majú k sebe blízko už od prvých dní. Po noci plnej túlenia a vyznaní sa však títo mladíci v rámci romantického vzťahu nikam neposunuli. V jednom z ich posledných rozhovor, ktorý poskytla televízia Markíza, sa ale zdá, že sa chlapci predsa len v niektorých názoroch rozchádzajú a slová povedané v Chalúpke si obaja vysvetľujú inak. 

,,Neviem, čo sa deje vo mne. Vo vnútri,” priznal zmätený Mário hneď potom, čo ukázal svoj nezáujem o názor ľudí z vonku. Duša jeho srdcu najbližšia sa totižto podľa všetkého nachádza medzi farmárm a i keď jej meno zatiaľ nahlas nepovedal, zo slov čašníka sa ľahko číta, ku komu je na statku naklonený.

,,Ty keď si mi rozprával, že zažiješ nejaký príbeh a že ideš ďalej. A v tom som ťa veľmi pochopil, lebo aj ja mám takých ľudí vonku, že naozaj iba niečo… a potom dovi!” začal spájať krupiér zo Zlatých Klasov slová Lukáša a jeho vlastnú vzťahovú minulosť, v čom však vlasatý terapeut nevidel vhodné prepojenie. ,,Ale ja nenarážam priamo len na s*x,” upozornil v panike veštec.

,,S tým mi to nejde vôbec dokopy, že ja jak som to myslel. To vnímam, že sme sa spoznali, sme tu zažili také veci, aké sme zažili, a že aj vonku budeme kamoši a neberiem to tak teraz, že… vieš, čo?” pokúsil sa uviesť veci na pravú mieru Lukáš.

,,Ale viem, že sa s tebou niečo deje. Vidím to a cítim to z teba. Len neviem, čo,” konštatoval Mário pri pohľade na blondiaka, ktorý dal s kamennou tvárou najavo, že netuší, o čom nechtár rozpráva.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk